W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Nie pokazuj więcej X

FILMY NADZIEI

Dzień Chorób Rzadkich 2015

28 lutego Polska po raz piąty włączy się w obchody Światowego Dnia Chorób Rzadkich. Zapraszamy do obejrzenia oficjalnego filmu i wzięcia(…)

oglądaj

Gdzie jest Fabry? Finał!

25 kwietnia 2013 r. w Warszawie odbył się zaskakujący finał akcji poszukiwawczej Gdzie jest Fabry?". Okazało się, że jest to akcja mająca(…)

oglądaj

Dzień Chorób Rzadkich 2013

28 lutego już po raz trzeci odbył się Międzynarodowy Dzień Chorób Rzadkich. Minister Zdrowia Bartosz Arłukowicz zaprezentował dokument(…)

oglądaj

Dzień Chorób Rzadkich 2013 - Sejm RP

Widzę, słyszę, działam! - relacja z konferencji w Sejmie z Dnia Chorób Rzadkich 2013. Głos zabrali: Małgorzata Kidawa-Błońska, Barbara(…)

oglądaj

Improwizacja w farbie - zaproszenie

28 lutego, godz. 12.00, Łazienki Królewskie - Dzień Chorób Rzadkich - przyjdź - zobacz improwizację w farbie - spraw, by gest odciśnięcia(…)

oglądaj

Historia Wiktorii z fenyloketonurią

Poznajcie Wiktorię. Wiktoria jest z pozoru zwykłym, cieszącym się życiem dzieckiem. Cierpi jednak na rzadką chorobę genetyczną -(…)

oglądaj

Historia Michała z mukopolisacharydozą

Poznajcie Michała. Ten miły i radosny chłopczyk ma rzadką chorobę genetyczną - mukopolisacharydozę. Ta ciężka choroba powoduje, że organizm(…)

oglądaj

Historia Ani z mukowiscydozą

Poznajcie Anię. Ania to nastoletnia dusza artystyczna, której pasjami są rysowanie oraz gra na pianinie. Niestety rózwój talentów utrudnia jej(…)

oglądaj

Zobacz nas - Dzień Chorób Rzadkich 2012

Zobacz nas - Dzień Chorób Rzadkich 2012

oglądaj

Dzień Chorób Rzadkich 2012

29.02.2012 obchodziliśmy światowy Dzień Chorób Rzadkich. Z tej okazji w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyła się konferencja "Razem(…)

oglądaj