W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Nie pokazuj więcej X

NASZE HISTORIE

Franek Wojewódzki

Choroba Alexandra
Nazywam się Franek Wojewódzki. Dzięki determinacji rodziców zostałem wreszcie zdiagnozowany. Niestety schorzenie, jakim obdarował mnie los, kazało się być bardzo rzadkim zaburzeniem genetycznym. To(…)

więcej

Laura

Miopatia
Laura przyszła na świat 23 kwietnia 2015 roku w szpitalu w Turku. Waga 2700 kg i 7 punktów w skali Apgar. Szczęście jednak nie trwało długo. Od pierwszych chwil jej życia widać było, że coś jest nie tak. Ale(…)

więcej

Ignacy i Maurycy

Salt & Pepper
Ignacy i Maurycy od urodzenia cierpią na Salt&Pepper.

więcej

Julia Misiarz

Zespół Retta
Julia przyszła na świat jako zdrowe dziecko i nic nie wskazało na to, że jest chora. Tuż po pierwszych urodzinach zaczęła się od nas oddalać... często płakała złościła się bez wyraźnej przyczyny oraz(…)

więcej

Aneta

Choroba Dercuma
Cześć. Jestem Aneta, lubię robić anioły i inne dziwne gadżety oraz cierpię na rzadką i nieuleczalna Chorobę Dercuma. Urodziłam się w przedostatni dzień lat 70-tych. Jestem szczęśliwą żoną,(…)

więcej