W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Nie pokazuj więcej X

NASZE HISTORIE

Michał

Mukopolisacharydoza
Jako niemowlę Michał rozwijał się świetnie, rósł, bardzo dobrze przybywał na wadze. Co prawda często miał katary, sporo płakał i chciał spędzać czas na rękach, jednak tego typu problemy ma co drugie(…)

więcej

Miecio

Niezdiagnozowany
Miecio urodził się zdrowy. Po około czterech miesiącach zorientowaliśmy się, że nie rozwija się książkowo . Rozpoczęliśmy długą i żmudną diagnostykę i rehabilitację. Odwiedziliśmy różne(…)

więcej

Karolinka Kozioł

Poliendokrynopatia (APS)
Karolinka urodziła się 20 września 2003 roku. Mając 3 lata straciła przytomność. Dziś wiem, że to była tężyczka i początek bardzo trudnej choroby. Od pani doktor usłyszałam: pani córka choruje na(…)

więcej

Magda Krause

Stwardnienie guzowate
Magda urodziła się zdrowa z 10 punktami z wagą 4,150gr.W 2 miesiącu zachorowała na zapalenie płuc i potem wszystko się zaczęło. Od 6 miesiąca Magda dużo płakała, ciężko było ją uspokoić. Byłam(…)

więcej

Mirosława Cicha

Choroba Leśniowskiego-Crohna
Pracuję jako psycholog z osobami starszymi, terminalnie chorymi i osobami wykluczonymi społecznie lub zagrożonymi wykluczeniem (upośledzenia umysłowe, osoby z problemami z rodzin uzależnionych od alkoholu, innego(…)

więcej