W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Nie pokazuj więcej X

NASZE HISTORIE

Marysia

Zespół Leigha
Marysia już od urodzenia nie była spokojnym dzieckiem. Całymi dniami płakała. Miała bardzo duże problemy z zaśnięciem, a w nocy ciągle budziła się z krzykiem. I choć wydawała się dzieckiem takim jak(…)

więcej

Paweł

Ataksja rdzeniowo-móżdżkowa
Cześć mam na imię Paweł i w 14 roku życia wykryto u mnie ataksję rdzeniowo móżdżkową typu 2. Naukowo zwane SCA2. Mniej więcej sprawy mają się tak: jestem miły, przyjazny, umiarkowany, wrażliwy,(…)

więcej

Filip

Dystrofia mięśniowa Duchenne’a
Pojawienie się Filipka było najszczęśliwszym momentem w naszym życiu. Po długich miesiącach oczekiwania i przygotowań, nasz syn w końcu pojawił się na świecie. Było to 10 września 2008 roku. Radości nie(…)

więcej

Ewelina

Rdzeniowy zanik mięśni (SMA)
Jestem Ewelina. Aktualnie studiuję na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach na kierunku Bioinżynieria Produkcji Żywności. Od urodzenia choruję na rdzeniowy zanik mięśni (SMA), który z roku na rok(…)

więcej

Agnieszka i jej córeczka chora na Homocystynurie

Homocystynuria
Mam na imię Agnieszka. Mam synka i córeczkę, którą urodziłam w lutym tego roku. W szpitalu dowiedziałam się, że córeczka jest okazem zdrowia. Byłam bardzo szczęśliwa. Gdy wróciliśmy do domu, z(…)

więcej