W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Nie pokazuj więcej X

NASZE HISTORIE

Joanna Dragan

Mam aktualnie 21 lat, w grudniu skończę 22lata. Od urodzenia mam plamki kawa z mlekiem. W wieku dojrzewania zaczęły się bardzo silne bóle głowy. Lekarz skierował mnie na rezonans. W 2009 roku po pierwszym rezonansie - wynik -zmiany patologiczne w głowie, Choroba Recklinghausena - choroba genetyczna, którą mam od urodzenia, ale dopiero wykryta pokazała swoje objawy. Co roku rezonans, ostatni 30 kwietnia 2013, 7 czerwca 2013 dowiedziałam się od neurologa że mam guza w płacie potylicznym, jeszcze nie wiem jakiego, czekam na dalszą diagnozę.

Mama i siostry też choruja, bracia zdrowi. Nasilenie choroby wyszło po ciąży - wpływ hormonów. Teraz co będzie, nie wiem, zostaje mi nadzieja, że będzie dobrze. 
Mam małego synka, ma 9 miesięcy i chce dla niego być silna. Hormony w ciąży pogorszyły mój stan zdrowia, ale nigdy bym nie chciała cofnać czasu. Synek to najlepsze co mnie spotkało, kocham go nad życie. Żyję i cieszę się z tego co mam. Mam kochanego synka i narzeczonego. I nic więcej do szczęścia mi nie trzeba.

Apeluje do wszystkich kontrolujcie, badajcie się, ale żyjcie i cieszcie sie tym co macie, nie ma co narzekac.


powrót