W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Nie pokazuj więcej X

NASZE HISTORIE

Salwador Roguski

Cytopatie mitochondrialne
Sali zrobił nam niespodziankę i urodził się w ostatnich minutach walentynek,14.02.2012 roku, dostał 10 punktów, ważył 3740g, mierzył 54 cm. Był przepiękny, miał burzę ciemnych włosków, mnóstwo słodkich(…)

więcej

Agnieszka Malczyńska

Zespół Devica (NMO)
Październik. Rok 1995. Miałam 20 lat. Budzik zadzwonił rano jak co dzień. Podrywam się z łóżka i wstaję. Siadam jednak z powrotem, bo nie mogę utrzymać się na nogach. Nie wiem, co się dzieje, przecież(…)

więcej

Wiktor

AHC- naprzemienna hemiplegia dziecięca
Dzieciństwo niszczone bólem W życiu każdego z nas pojawia się ból. Boli nas głowa, gdy ciśnienie jest nie takie, czasami kolano, gdy się uderzymy. Dla Wiktora ból nie jest niemiłym przerywnikiem. To(…)

więcej

Anna

Choroba Recklinghausena
Mam na imię Anna i mam 29lat..mam chorobę Recklinghausena.Chorobę diagnozowali długo, bo praktycznie od 2 klaszy szkoly podstawowej i dopiero w 7 klasie po badaniach hist-pat stwierdzono NF1. Przez ten czas(…)

więcej

Isabella

Leukoencefalopatia z zanikającą istotą białą
Moja 7-letnia siostrzenica cierpi na bardzo rzadką nieuleczalną chorobę gentyczną... Nazywa się Isabella i mieszka w Illinois, USADiagnoza zostala potwierdzona przez. Prof. Van der Knaap w 2010Gene /mutacja :(…)

więcej