W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Nie pokazuj więcej X

NASZE HISTORIE

Filip Kozłowski

Choroba Niemanna-Picka
Anioły stoją murem przy Filipie Choroba, która spadła na Filipa, atakuje wszystkie organy, jakie napotyka w jego organizmie. Nie oszczędza mózgu, wątroby ani płuc. Z siłą potwornego walca niszczy funkcje(…)

więcej

Joanna Dragan

Choroba Recklinghausena
Mam aktualnie 21 lat, w grudniu skończę 22lata. Od urodzenia mam plamki kawa z mlekiem. W wieku dojrzewania zaczęły się bardzo silne bóle głowy. Lekarz skierował mnie na rezonans. W 2009 roku po pierwszym(…)

więcej

Kamila

Niezdiagnozowana
Mam 21 lat i od długiego czasu zmagam się z rzekoma niedoczynnością przytarczyc, ale od 5 lat jej objawy zaczely mi bardzo utrudniac codzienne funkcjonowanie. Cała masa pobytów w szpitalu, mnóstwo znakow(…)

więcej

Wojtek Biliński

Tibial hemimelia
Wojtek ma prawie dwa lata. W jego wieku dzieci chodzą, biegają, grają w piłkę. Ale nie nasz Wojtuś. Wojtuś urodził się z rzadką chorobą tibial hemimelia (TH) .Wada ta występuje raz na 1:1,000,000 urodzeń.(…)

więcej

Leszek Michalik

Choroba Fabry'ego
W 2001 roku jako jeden z dwóch pierwszych pacjentów z Polski zostałem przyjęty do badania klinicznego związanego z rejestracją leku na chorobę Fabry'ego. Od tego czasu stale (choć z krótkimi przerwami)(…)

więcej