W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Nie pokazuj więcej X

NASZE HISTORIE

Kuba Popko

Zespół Klinefeltera
Historia 6 letniego Kubusia, u którego rok temu zdiagnozowano nieuleczalną chorobę genetyczną- Zespół Klinefeltera. Kubuś był długo wyczekiwanym dzieckiem i nic nie zapowiadało, że będzie chory. Niestety(…)

więcej

Julia

Wrodzone wady serca
Julia ma 11 lat, z zapałem uczy się jazdy na snowboardzie, uwielbia pływać i jeździć na rowerze. Julia urodziła się z wrodzoną wadą serca, dziś dzięki 5 operacjom, które przeszła może realizować swoje(…)

więcej

Aleksandra Kuc

Zespół Leigha
Olusia ma 11 lat, od ponad 8 choruje na nieuleczalną chorobę - Zespół Leigha. Jest pogodną i wesołą dziewczynką. Dzielnie znosi ból i ograniczenia związane z chorobą. Olusia urodziła się jako zdrowe(…)

więcej

Amelka Branczewska

Leukodystrofia metachromatyczna
Amelka przyszła na świat 20 sierpnia 2006 roku. Przez kolejne cztery lata nasze życie wypełniały chwile radości z sukcesów naszego Skarbka. Amelka szybko zaczęła mówić, zaskakiwała nas swoja inteligencją. W(…)

więcej

Wojtek

Choroba Gauchera
Wojtek był pierwszym pacjentem w Polsce, który otrzymał leczenie bardzo rzadkiej choroby metabolicznej - choroby Gauchera. Choroba ta jest spowodowana brakiem enzymu odpowiedzialnego za metabolizm substancji(…)

więcej